O Dari

Na Cestu Napojení se na Sebe, se Darina vydala už v ranném věku. Touha po Cestování a Sebepoznání ji vedla napříč Světem. (Více se můžete dočíst v sekci příběhů či na blogu) Od Anglie, přes Asii, Austrálii až na Maledivy. Každá cesta a pobyt se neobešla bez zkoušek, Aha momentů a poznání sebe Sama ale i Vesmírných zákonů.
Darina pomáhala na cestách budovat komunitní centra, ale jejím hlavním působištěm a domovem se stal Thajský ostrov Koh Phangan. Poté se přidalo i Bali a Nepál kde vedla poznávací semináře.
Na Koh Phanganu Darina spolutvořila centrum Samma Karuna, které bylo centrem osvěty a sebepoznání skrz Jógu a pohybově – meditační modality.
Učila jógu, anatomii a terapeutický tanec na Učitelských Kurzech a Seminářích a pronikala hlouběji do tajů Psychosomatiky, Zpracování emocí a s kurzem Techniky Emoční Svobody (vyťukávání) vplula plně na dráhu Životního průvodce, ne že by sama chtěla, ale život ji vedl a lidé s otázkami a doporučením přicházeli a tak svou roli v komunitě postupně přijala.
Pandemická situace zavedla Darinu zpět do Čech, kde se stále věnuje Józe, životnímu stylu “S Lehkostí a v Lásce” a Emoční Svobodě metodou Vyťukávání.
Věří, že se zbavením se strachů a vyčištěním rodinných vzorců jedinec prožívá ohromnou svobodu, lásku a štěstí.

*

“Nemohla bych dělat co dělám, bez Vaší pomoci. Nabízím online a osobní podporu i lidem, kteří si mohou moje služby jinak dovolit, protože věřím, že každý má nárok na podporu a mít možnost rozvíjet svůj potenciál a vydat se na cestu Sebe poznání.”

Jakoukoli Koupí níže podpoříte tuto misi Lásky a Sebe rozvoje.

 Lungo Hrníček Pampeliška
“Dělej co miluješ ~ Miluj co děláš”

*speciální edice od  MilujuMandaly
*máme i verzi “plecháček”

 

Meditace Vděčnosti (audio)


*meditace Vám přijde na Email do 72hodin

 Reiki energie na dálku


*společně si domluvíme záměr a problém, který chceme s Reiki odlehčit

Děkuji ~ Kéž jsou Všechny Bytosti Šťastny ~ Děkuji

Vaše dary poháhají denně lidem najít a napojit se na Sebe, rozhodovat se v lásce a žít spokojený a naplněný život