O Dari

“Dělej co miluješ ~ Miluj co děláš”

𖥸
Na “Cestu Napojení”  se Darina vydala už v ranném věku. Touha po Cestování a Sebepoznání ji vedla napříč Světem. (Více se můžete dočíst v sekci příběhů či na blogu) Od Anglie, přes Asii, Ameriku, Austrálii až na Maledivy. Každá cesta a pobyt se neobešla bez zkoušek, Aha momentů a poznání sebe Sama ale zároveň i Vesmírných zákonů.
Darina pomáhala na cestách budovat komunitní centra, a na nějaký čas se jí stal domovem Thajský ostrov Koh Phangan, kde byla spoluzakladatelkou školy Probuzení a Uzdravení – Samma Karuny, která byla centrem osvěty a sebepoznání skrz Jógu a pohybově – meditační modality.

Učila jógu, anatomii a Terapeutický tanec na Učitelských Kurzech a Seminářích a pronikala hlouběji do tajů Psychosomatiky a Zpracování emocí. S kurzem Techniky Emoční Svobody (Vyťukávání) vplula plně na dráhu Životního průvodce, ne že by sama chtěla, ale život ji vedl a lidé s otázkami a doporučením přicházeli a tak svou roli postupně přijala.
Vedla Spirituálně poznávací semináře v Nepálu, na Bali, v Německu a Portugalsku. V České Republice v rámci její kampaně “Jsem Pampeliška” pořádala akce ve spolupráci s Farmou Naděje.

Uprostřed Pandemie odletěla zpět na Bali, kde se otevřela více svému poslání jako medium a životní kouč.
Věří, že zbavením se strachů a vyčištěním rodinných vzorců člověk prožívá ohromnou svobodu, lásku a štěstí a že Andělé nám pomáhají na naší životní cestě tady na Zemi.

𖥸

Rozhodl/a jsi se k Zkvalitnit si Život a Začít Žít?
Chceš na své cestě Podporu a motivaci?
Dari Tě doprovodí Cestami, které si prošlápla :

Harmonické ♒︎ Vztahy

Rodinné a Partnerské Vztahy

 Sebe ♥ Vědomá

Jak být sebevědomá, jistá a smyslná

 

Životní ♕ Naplnění

Objev svoje životní poslání

Váš dar předplatí “Napojení s Dari” někomu, kdo si to nemůže dovolit.